WSZECHSTRONNOŚĆ OFERTY

Nasza specjalizacja to projekty i kompleksowe aranżacje wnętrz galerii handlowych, ale także indywidualne realizacje wnętrz mieszkalnych. Pracujemy na najbardziej zaawansowanych programach do projektowania i wizualizacji wnętrz. Jesteśmy w stanie zaprezentować klientowi projektowane wnętrze poprzez wirtualny spacer również w wersji 3D.

DODATKOWO OFERUJEMY

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ - Projektujemy i realizujemy Państwa pomysły na terenie całego kraju i za granicą

KONSULTACJE U KLIENTA - Jeśli nie masz czasu przyjechać do nas, my przyjedziemy do Ciebie i zaproponujemy ciekawe rozwiązania.

ARANŻACJE WNĘTRZ ONLINE — Jeśli nie masz czasu na spotkanie, proponujemy aranżację online, podczas której cały proces konsultacji i uzgodnień projektowych przebiega drogą elektroniczną.

Ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji wnętrz

Zespół pracowni tworzą projektanci z wieloletnim doświadczeniem w aranżacji wnętrz, którzy w swojej pracy łączą wiedzę z kreatywnością, gwarantując jakość i innowacyjność realizowanych projektów na miarę nawet najbardziej wymagających klientów.

Powierzone nam zadania aranżacyjne realizujemy kompleksowo: od projektu, poprzez niezbędne uzgodnienia, pozwolenia i opinie, po profesjonalne wykonanie. Gwarantujemy także wykonanie niezbędnej dokumentacji wykonawczej i powykonawczej. Oferujemy również doradztwo powykonawcze i wsparcie produktowe.

Adres do korespondencji

Studio Dekor Andrzej Goiński
Wyszyńskiego 18/44, 62-510 Konin
tel. +48 601 76 48 18
biuro@studiodekor.net
Pliki cookies używane na naszej stronie studiodekor.net informują nas, które części witryny są odwiedzane przez użytkowników, pomagają nam gromadzić statystyki zapytań do wyszukiwarek, a także analizować zachowania użytkowników i na tej podstawie poprawiania wydajności naszej strony. Pliki cookies używane na naszej stronie zbierają informacje o tym, w jaki sposób użytkownik korzysta z witryny - na przykład które strony odwiedza najczęściej. Dane te mogą być wykorzystane do optymalizacji działania naszych witryn WWW i struktury nawigacji.
Powered by Batflat